Zarabiaj na Allegro

wtorek, 9 lipca 2013

Jaki zrobić makijaż na plażę?
Zastanawiałaś się pewnie nie raz czy na plaże powinnam się umalować? Jeśli tak to, jaki makijaż zrobić? Ostry -wyraźny czy delikatny i subtelny. W tym artykule postaram się Wam z tym pomóc.

Przygotowując się na wyjście na plażę zastanów się, co będziesz tam robić. Czy będziesz tylko leżeć i się opalać? Czy będziesz grać w siatkówkę i pływać? Czy może będziesz lepić zamki z piasku z dzieckiem?   

Po odpowiedzeniu sobie na to pytanie dopiero przejdź do akcji. Pamiętaj też, że już Twój strój skąpy na plaży przyciąga spojrzenia mężczyzn i makijaż już nie jest aż tak istotny - i tu dobra rada nie przesadzaj z makijażem na plaży.

Jeśli nie zamierzasz się kąpać i grać w różne sporty i tylko leżeć zrób makijaż zrób makijaż delikatnie subtelnie i taki, który nie rzuca się za bardzo w oczy. Użyj raczej  jasnych cienie do powiek i  Używaj kosmetyków dobrej marki i koniecznie wodoodpornych.

Jeśli jesteś aktywna i nie możesz uleżeć na ręczniku daj sobie spokój z makijażem Twoja piękna figura pokaże wszystko i obroni się sama.

Także dobrze planuj swój makijaż na plaże, bo skutki złych decyzji mogą być opłakane.

1 komentarz:

  1. ja nigdy się nie maluję jeśli idę na plażę :D

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka