Zarabiaj na Allegro

czwartek, 1 sierpnia 2013

Jak dobrać kolor lakieru do paznokci do ubrań ?

Wiele z was zastanawia się czy wybrała dobry kolor lakieru czy nie będzie za krzykliwy lub czy nie będzie za mdły. Spróbujcie podejść do tego naturalnie czyli dostosujcie kolor lakieru do swojego aktualnego ubioru i dodatków wtedy otrzymasz super efekt. Zwróć uwagę przy zakupie lakier do paznokci aby zastanowić się gdzie go będziesz nosić. W tym sensie że jak masz kontakt z klientem bezpośrednio to niektóre kolory lakierów mogą być zbyt krzykliwe i mogły by powodować problemy w pracy a przecież ich nie chcemy prawda?

 Zwróć uwagę aby kupić lakier dobrego producenta np sally hansen lakiery to jeden z najlepszych producentów i jeden z niewielu który specjalizuje się w lakierach i odzywkach do paznokci.
Możesz tez stworzyć fajne połączenia np. jak masz niebieskie spodnie i czerwoną bluzkę to możesz jedna rękę pomalować na czerwono długa na niebiesko efekt jest mega fajny. Inny fajny pomysł to jeśli ubierasz się w rzeczy w kolorze nude beże eqri dodaj do lakierów białe dodatki na paznokciach super fajnie komponuje sie kolor biały z wszystkimi beżami i nudami. 


Generalnie zawsze patrz w co się ubierasz i tak dobieraj aby nie byc za krzykliwym ale też nie za mdłe wtedy osiągniesz fajny efekt.,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka