Zarabiaj na Allegro

środa, 19 czerwca 2013

Tusz czy sztuczne rzesy ?Co wybierasz tusz do rzęs czy sztuczne rzęsy?Każda kobieta zastanawia się, która opcja bardziej jest dla niej. Odpowiedź nie jest taka prosta bo trzeba zastanowić się co jest dla nas ważne czy efekt czy użyteczność.

Jeśli zależy Ci na efekcie to oczywiście zniewalający efekt dają doczepiane przedłużanie rzęs piła, ale jeżeli stawiasz na użyteczność wybierz tradycyjna masakręZalety i wady sztucznych rzęsNajwiększa zaletą jest efekt jak wyglądasz po nałożeniu - jak bogini na prawdę efekt może skusić nie jednego mężczyznę i poza tym pojawia się słowo, ale:- czujesz je na rzęsach przez cały czas

- musisz je rozczesywać i usuwać te, które są zgniecione lub same wypadają

- po niedługim czasie musisz je dosztukowywać a potem doklejać ponowienie

- cena założenia, choć już spadła to nadal dla niejednej z nas spory wydatek i dodatkowo samo założenie to dochodzi do 2 h i więcej. Jest tak wiele produkty do przedłużania rzęs piła, że aż same kosmetyczki nie nadążają za wprowadzeniem zmian. producenci chcą aby sam zabieg i nakładanie było proste i wygodne ale proszę pamiętać ze jest to jak by na to nie spojrzeć ingerencja w naturalne rzęsy.
 Zalety i wady tradycyjnego tuszu do rzęsZaletą jest na pewno mobilność i możliwość pomalowania sobie rzęs gdziekolwiek nie jesteśmy. Dodatkowo czas jaki poświęcamy na namalowanie jest chwila w porównaniu z zakładaniem sztucznych rzęs. Efekt w dużej mierze zależy czy dobrze dobierzemy masakrę i szczoteczkę do swoich rzęsPodsumowując - jeśli cenisz sobie jakość szyk i efekt i masz sporo czasu na chodzenie do kosmetyczki zdecyduj się na sztuczne rzęsy. Jeśli masz zabiegane życie ale chcesz szybko i elegancko wyglądać raczej zdecyduj się na tradycyjny tusz do rzęs. Oczywiście każdy ma inne potrzeby w danym momencie wiec ani jedna ani druga opcja nie jest na pewno dobra czy na pewno zła wszystko zależy na co mamy ochotę i co nam się podoba.

1 komentarz:

  1. nigdy nie miałam sztucznych rzęs ;) więc wybieram tusz ;D

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka