Zarabiaj na Allegro

czwartek, 6 czerwca 2013

Odżywki do paznokci jak stosować

Nail Tek Intensive Therapy II
W tym artykule chciałbym napisać o tym z czym większość kobiet ma problem czyli z używaniem odżywki do paznokci. Dowiesz się jak stosować swoja odzywkę aby była maksymalnie skuteczna i najlepiej działała na Twoje paznokcie.

Jeśli już wybierzemy odpowiednia dla naszych paznokci odzywkę skupmy się na tym jaka ona jest i w jakiej formie. Najbardziej klasyczna forma jest forma lakieru bezbarwnego ale sa tez w formie olejku czy nawet żelu. skupmy się na tej najczęściej używanej czyli wersji bezbarwnej

Od czego zacząć?

Sprawdźmy w jakim stanie są nasze paznokcie bo jeśli są w kiepskiej kondycji będzie to miało wpływ na to jak jej używać. Jeśli Twoje paznokcie sa w kiepskim stanie nie łącz odzywki z lakierem kolorowym stosując odzywkę pod lakier gdyż lakier będzie przeszkadzał i spowalniał działanie preparatu. Dlatego dobra rada dla was Panie odstawcie kolorowy lakier przynajmniej na jakiś czas tydzień dwa potem możecie do niego wrócić.

Jak stosować?

Najczęstszą metoda stosowania odzywek do paznokci jest malowanie na suchy paznokieć i dokładanie kolejnej warstwy każdego dnia przykładem takiej odzywki  jest odżywka nail tek intensive therapy II , która swoją droga jest jedną z najlepszych na rynku. Innym sposobem jest ( jeśli odzywka na to pozwala) wcieranie jej w paznokieć dla lepszego efektu
Jeśli doprowadzisz swoje paznokcie do fajnego stanu stosuj zapobiegawczo odżywkę jako bazę pod lakier działanie nie będzie tak silne ale na pewno skuteczne.

1 komentarz:

  1. ja w taki sposob uzywałam odzywki sos z eveline :)

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka