Zarabiaj na Allegro

środa, 4 stycznia 2012

Jak stosować odżywki Nail Tek ?

Nail Tek Intensive Therapy II + nail Tek Foundation II
Instrukcja stosowania odżywek Nail Tek - na przykładzie zestawu Nail Tek Intensive Therapy II + Foundation II.


 To w jakiej kolejności będziemy stosować obie odzywki w dużej mierze zależy od tego w jakim stanie są nasze paznokcie. Jeśli paznokcie są w kiepskim stanie, zacznij tylko na początku stosować samą odzywkę Nail Tek Intensive Therapy II ( tą bezbarwną) - dlaczego? w tej wlasnie odzywce jest największa koncentracja składników aktywnych i regenerujących i tego właśnie Twoje paznokcie na początku najbardziej potrzebują.


    1. Zacznij od wyczyszczenia paznokci i nadania im kształtu.
    2. Nałóż jedną warstwę  Nail Tek Intensive Therapy II na każdy paznokieć. Zaczynaj od początku  paznokcia (przy skórce), kończąc na jego krawędzi. Omijaj skórki i skórę, gdyż mogą ulec wysuszeniu.
   3. Codziennie przez 6 kolejnych dni nakładaj dodatkową, jedną warstwę Nail Tek na to, co już masz.


Po tygodniu, używając bezacetonowego zmywacza do paznokci, usuń wszystko z paznokci i ponownie rozpocznij kurację. Po zmywaczu, możesz również umyć paznokcie mydłem.

Tygodniowa kuracja jest umowna. Może trwać zarówno 4, 5 jak i 7, czy 8 dni. Chodzi o optymalna ilość warstw. Jeśli już np. po czterech dniach warstwy są zbyt grube, a nawet odchodzą od paznokcia, to już w tym momencie należy rozpocząć kurację od początku.


W którym momencie zacznę używać Nail Tek Foundation II?

To zależy w jakim stanie rozpoczynasz kurację. Jeśli paznokcie są w stanie zadowalającym lub już odżyły na nowo po kuracji Nail Tek Intensive Therapy II  możesz zacząć używać Foundation II.

Rozpocznij standardowo od jednej warstwy Intensive Therapy II na każdy paznokieć. Po tym nałóż Foundation II , który jest bazą wygładzająca płytkę a zawarte w niej mikrowłókna wnikają w bruzdy i zagłębienia tworząc jedną gładką warstwę płytki paznokcia . Jak nam to przeschnie dopiero nakładamy nasz ulubiony kolorowy lakier. Tak drogie Panie, żeby coś ładnie wyglądało musimy się troszkę potrudzić ale efekt to rekompensuje - jak w życiu.


Tym miłym akcentem życzę wam super efektów


Zobacz film pokazujący efekty stosowania :

4 komentarze:

  1. ja dzisiaj zaczelam swoja kuracje wedlug waszych wskazowek pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. daje efekty od razu mam oba ale wolę "mleczną wersję" scala rozdwojenia i utwardza paznokieć, cytruska87.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapraszam wszystkie fanki odżywek Nail Tek na profil na Facebooku. Znajdziecie na nim wiele ciekawych informacji na temat zdrowych i pięknych paznokci, a także będą pojawiały się szanse na otrzymanie kosmetyków Nail Tek. Zachęcamy do pozostawiania opnii, również na profilu: https://www.facebook.com/NailTekEkspertPielegnacjiPaznokci

    OdpowiedzUsuń

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka