Zarabiaj na Allegro

niedziela, 1 stycznia 2012

Bourjois Ombre a Paupieres Kultowe Cienie Do Powiek

Bourjois Ombre a Paupieres
Milo nam poinformować że mamy z powrotem w ofercie cienie do powiek od Bourjois. Te kultowe cienie zyskały wiele zwolenniczek i ich jakość jest do pozazdroszczenia. Jak zawsze u nas prawie 50 % taniej niż w standardowych drogeriach.

Cień do powiek

    na mokro i na sucho

    eleganckie opakowanie
    dołączony aplikator
    zawiera lusterko

Bourjois Ombre a paupieres to pojedynczy cień do powiek. Można go stosować tradycyjnie na sucho ale też na mokro-używając wilgotnego pędzelka. Jeśli użyje się na mokro to kolor jest znacznie intensywniejszy. Natomiast zastosowany na sucho będzie się pięknie mienił i będzie delikatniej podkreślał oko. To kosmetyk o alternatywnym rozwiązaniu- dzięki niemu możesz za pomocą jednego kosmetyku mieć inny makijaż na dzień i inny na wieczór.

Cień jest trwały, długo utrzymuje się na powiece i jest wydajny. Ombre łatwo się rozprowadza, a zadanie jeszcze bardziej uprości załączony aplikator. Cień ładnie się rozprowadza i utrzymuje na powiece.

Pamiętaj- jeśli chcesz delikatny makijaż to użyj zwyczajnie cienia na sucho. Jeśli chcesz mocniej zaakcentować oko to zwilż aplikator lekko i nanieś tym zwilżonym aplikatorem cień na powiekę.


Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka