Zarabiaj na Allegro

wtorek, 8 lutego 2011

Zmarszczki - Jak z nimi walczyć?

Najgorszą zmorą człowieka, a w szczególności kobiety jest czas który pozostawia po sobie widoczne znaki upływu czasu w postaci zmarszczek. Nie jedna kobieta w związku z tym decyduje się na botoks.Tylko nieliczne pozostałe kosmetyki mimo niesamowitym zapewnieniom producentów dają podobny efekt.
Botoks jest toksyną botulinową – neurotoksyną wytwarzaną przez pałeczki beztlenowe Clostridium botulinum blokującą bodźce płynące z zakończeń nerwowych do mięśni. Porażone botoksem mięśnie rozluźniają się, pokrywająca je skóra staje się gładsza a zmarszczki – wyraźnie płytsze.
Zastrzyki botoksu wykorzystywane są do redukcji głębokich zmarszczek mimicznych, nie są wszakże jedynym skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Na rynku są dostępne koncentraty przeciw zmarszczkom mimicznym, których najważniejszym składnikiem jest Bohylurox. Kremy do twarzy z tą substancją dają te same efekty co zastrzyk botoksu, a dodatkowo wykluczają ryzyko dyskomfortu. Bohylurox tak samo jak botoks odpręża mięśnie mimiczne i wypełnia zmarszczki. Koncentraty z tą substancją stosuje się rano i wieczorem. Efekty są widoczne już po kilku dniach.
Podsumowując, nie musimy kuć się i wstrzykiwać sobie botoks. Czasami wystarczy tylko krem, który kosztuje znacznie mniej niż zastrzyk botoksu.

Źródło poradykosmetyczne.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka