Zarabiaj na Allegro

piątek, 3 stycznia 2014

Tak drogie Panie wreszcie doczekałyśmy się aby nasz ulubiony podkład revlon colorstay posiadał pompkę. Powyżej zdjęcie jak będą wyglądać nowe opakowania i już są one w sprzedaży w Australii i pewnie nie bawem pojawia się też w Polsce. Pewnie zajmie to trochę czasu ale będzie warto zaczekać.

Wersja z pompką będzie bardziej higieniczna i nałożysz tyle podkładu ile potrzebujesz czyli mniej zmarnujesz - to ewidentna dobra zmiana w naszej ocenie ekonomia i ergonomia przede wszystkim.

Czy coś jeszcze zmini sie w nowej wersji ?

Podkałd revlon colorstay do cery tłustej ma być jeszcze trwalszy i skóra ma wyglądać nieskazitelnie i naturalnie przez kolejne 24 h od nałożenia. To bardzo dobra informacja dla nas wszystkich bo z roku na rok mamy wrażenie że pracujemy dłużej i więcej prawda? To też dłużej utrzymujący się podkład bedzie nieodzowną czesnia naszej torebki.

Zmiana aplikacji na pompke wymusiła też na producencie spowodowanie, że podkąłd będzie bardziej płynny z czego bardzo się cieszymy bo wersja aktualna jest zdecydowanie zbyt gęsta i zmiana filtra podkład revlon colorstay SPF 15 sprawiła wiele kłopotow kobietom w Polsce.

Dziękujemy firmie Revlon za wysłuchanie naszych próśb i raz jeszcze pokazali, że są najlepsza firmą przyjazną klientowi na świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka