Zarabiaj na Allegro

czwartek, 9 sierpnia 2012

Jak malować paznokcie, aby ładnie wyglądały?

Sposobów na pomalowanie paznokci jest wiele. Każda kobieta z czasem wypracowuje swój najlepszy sposób na to, aby nie wychodzić na skórki i pozbyć się trzęsących się rąk. Zatem jak malować paznokcie lakierem do paznokci, aby zawsze wyglądały pięknie, schludnie i naturalnie. Jest pewien uniwersalny sposób, który pozwala na opanowanie niekontrolowanych ruchów oraz nadanie im ładnego wyglądu.
Malowanie paznokci krok po kroku

 


Przede wszystkim należy zacząć od przygotowania do tego dłoni.

    Należy je dokładnie umyć, a potem natłuścić razem z paznokciami.
    Warto też wyciąć skórki okalające płytkę paznokcia, można to zrobić za pomocą specjalnego narzędzia.
    Kolejną czynnością powinno być wymodelowanie płytki paznokcia pilnikiem i nadania im odpowiedniego, pożądanego kształtu.
    Mogą to być paznokcie owalne, kwadratowe czy nawet spiczaste. Tak przygotowane paznokcie można pomalować wybranym lakierem.

To jest najprostszy i najbardziej znany sposób. Jeśli trzęsą nam się przy tym ręce, to można zrobić sobie więcej miejsca i swobodnie rozłożyć je na stole. Włączyć jakąś ulubioną muzyczkę i po prostu się odprężyć. Jeśli coś się nie uda zawsze można to poprawić, skorygować. W ostateczności można po prostu zmyć lakier i zacząć od początku. Za którymś razem na pewno się uda i paznokcie będą pomalowane tak jak sobie wymarzymy. Metodą małych kroków można dotrzeć do celu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka