Zarabiaj na Allegro

poniedziałek, 23 maja 2011

Makijaż Trendy na wiosne- lato 2011

Makijaż na wiosnę i lato 2011  to przede wszystkim kolor : mocne usta, energetyczne cienie na powiekach. Cera ma być promienna, pełna blasku, ale pozostaje naturalna. Skóra musi być idealnie gładka, polecane są lekkie podkłady, jednak kryjące niedoskonałości. Więc najpierw podkład, w razie potrzeby korektor, aby zatuszować niedoskonałości i na zakończenie puder. Przebojem  lata mają być ostre różowe policzki, jednak jest to propozycja dla odważnych.  Pozostałe – mniej ekstrawaganckie panie powinny używać  różu  z umiarem – uwypuklając jedynie kości policzkowe. 

Jakie obowiązują trendy?

1.Mgliste, pudrowe spojrzenie. Kolor cieniujący oko dookoła, uporządkowane, ale mogą być również rozwichrzone brwi.

2. Młodzieńczość i świeżość cery, żeby nie powiedzieć – eteryczność – najlepiej, żebyśmy sobie wyobraziły jak powinna wyglądać zielone oczy Postaw na kolor wiosenne inspiracje w makijażu dobra wróżka, albo dla kontrastu – wampirzyca  i spróbowały się do niej upodobnić. W tym sezonie królują pastele są – dobre dla każdej kobiety. Niebieski, szary – dobrze koresponduje z bladą cerą, żółcie – z oliwkową, koral – wygląda dobrze przy każdej tonacji. Ale modne jest też „fioletowe oko” i to wszystkie warianty tego koloru, a na ustach „strażacka czerwień” – brzmi trochę ryzykownie? Może tak, ale za to jak interesująco… . Inne – dozwolone kolory ust w tym sezonie to: ostry róż i pomarańcz,  także bardziej stonowane odcienie, takie jak beż czy brąz, jednak to ostre kolory będą przebojem nadchodzących, gorących dni.

 3. Jeśli jesteś odważna możesz pozwolić sobie na mocny makijaż oczu i mocny makijaż ust – jednocześnie. Wiosenne kolory stworzą energetyczny koktajl. W tym sezonie wszystko jest dozwolone – nawet „posklejane rzęsy” – jak się zdaje zmora wszystkich kobiet, ale nie w sezonie wiosna/lato 2011


Źródło polki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz też inne nasze posty

Nocanka